K nám se můžete podívat kdykoliv

Prostřednictvím virtuální prohlídky si můžete interaktivně prohlédnout digitálním fotoaparátem zachycené a speciálním programem zkompletované prostory zorným úhlem 360° horizontálně a 180° vertikálně. Jedná se o tak zvané sférické fotografie.

Před hlavním vchodem do školy

Jedna fotografie. Odkaz na článek s podrobnějšími fotografiemi ZDE.

S využitím myši si můžete volit úhel a prostor sledování. Je zcela na vašem rozhodnutí, jestli si chcete prohlížet stropy, podlahy či vybavení místnosti, učební pomůcky, vybavení odborných učeben, vybavení sociálních zařízení, chodeb nebo vzhled okolí školy. V průběhu doby jsme pro vás připravili a postupně na našem webu zveřejnili 45 takových fotografií uspořádaných do pěti tematických celků včetně doplňujících textů. Prolínající se doprovodné zvuky prosím vypněte prostřednictvím ikon reproduktorů u úvodních panoramat či celkovým ztlumením zvuku v PC.

Školní kuchyně a jídelna

Šest fotografií. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Nové odborné učebny v půdní vestavbě

Dvanáct fotografií. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Další odborné a poloodborné učebny

Dvanáct fotografií. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Sportovní hala

Deset fotografií. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Školní družina

Tři fotografie. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Výtvarná dílna Jaroslava Hrubého

Jedna fotografie. Odkaz na článek s podrobnějšími informacemi ZDE.

Tentokrát vám nabízíme přístup souhrnný. Na rozdíl od klasických videozáznamů nejste vedeni způsobem vnímání a prioritami sdělení kameramana. Virtuální prohlídky nabízejí cestu k prvotnímu seznámení rodičů a jejich dětí s prostředím školy z pohodlí domova či internetové kavárny, a to v libovolném čase. Slouží jako pozvánka ke skutečné návštěvě školy. Potěší nás, pokud vás naše nabídka zaujme, přiměje třeba jen k nezávazné prohlídce školy v termínu, který je možný dohodnout individuálně na jakýkoliv pracovní den, a to i v době prázdnin. Osobní zkušenost je přece jen vždy nejcennější. Tak proč toho nevyužít.

Panoramatické fotografie a text Karel Knapp